Дали иднината од која се плашевме стигна? Се отвори првиот целосно автоматизиран Мекдоналдс без работници

Само кликајте и јадете.. Кај и да е се ќе биде на клик, само со кои средства ќе се купуваат работите тоа не е размислено.

  • Goran напиша:

    Taka e taka e, naskoro celosno digitalno bescovecko opstestvo. Digitalno obrazovanie, sudstvo, shopping i sto se uste ne……
    I ke ima mnogu mnogu suficid…
    ….. na ludje.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.