Дали како мали ви викале да не се потпирате на вратата од автомобилот додека вози? Епа на девојкава не ѝ викале

Еее значи сепак родителите знаат нешто, а секогаш им викавме „како да не“.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.