Дали знаете како и зошто Јапонците ги измислиле Плејстејшнот и Нинтендото?

Вистината малку ќе ве изненади, а до неа дошол овој Јапонец, кој добро ги размислил и разглобил работите.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *