Дали знаевте дека освен Германија и Македонија има свој Хитлер? И тоа од Лопатица…

Добро де, овој бил добар со самото тоа што бил наш!

  • Лилјана, ќерка на Хитлер. напиша:

    Татко ми има жива фамилија, фала Му на Господ и редно е да се разговара прво па потоа да се пласираат информации.

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *