Дамата има 15 минути да стигне на свадба, но хотелската соба не мисли така

Па наместо да снимаш јави се на некој од персоналот на пример.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Во понеделникот требаше 1 пат да излеземе со една девојка у град (преговорите траеја со недели)! Претходниот ден и реков, ќе и се јавам во 18,00 за да се договориме за време и место. И се јавувам, не се јавува! Подоцна ми кажа дека заглавила кај фризер каде одвај нашла термин!!! Не се прави коса пред искачање…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *