Дамата се чуди зошто добила огромен аплауз кога се качила на механичкиот бик

Го успори видеото и сфати. Па добро има и зошто.

  • Palica напиша:

    Lele golema rabota nemaat videno golemi cicki ili pa cicki voopsto… bedni

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.