Дамата се враќа од журка и си го скрши глуждот, но тоа не е баш најлошото што ѝ се случи…

Полошо е да имаш кучешки гомна на челото. Па не сакаме ни да замислиме како паднала…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *