Дами и господа ви го претставуваме најиздржливото јаже на светот, ама за зградата не сме сигурни

Замислете го вистинскиот пад?

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *