Дебилот со пикап ги изгази луѓето обидувајќи се да избега од полицијата после дрифтањето на улица

Едно е да направиш ситен прекршок како што е цртање кругови со гумите на улица, а сосема друго ниво на дебилизам е да извршиш обид за убиство од небрежност.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Не е крив дебилов, туку тие што дошле да го гледаат! Не ми е јасно, која забава има тука за публиката, освен голтање дим на тони…??? Што не идат да гледаат меч од US Open, на пример (Џоле – цар)?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *