Децата малку чепкале по плакарот на мама и тато и си најдоа нешто интересно за облекување

Сигурно имало и уште некои интересни играчки, ама тоа за следен пат…

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *