„Дечки чекајте да ги соберам парите и ќе ви ги исполнам желбите не грижете се“

Ви изгледа на човек од доверба нели?

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *