Дечки почекајте најфраерските мотори треба да се вклучат во сообраќај

На првиот тоа напред му е за да легне некоја јака цура и да се сонча како на јахта.

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *