Дечките свират и на свадби и разводи и двете истворемено ако сакате. Плус тоа имаат широк репертоар….

Автор: Карчески

 

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.