„Дечко, извини, ама изгледа девојка ти ти падна… алал да ти е како издржа до сега“

Она кога мора да ѝ ја исполниш секоја желба.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *