Дечкото го смета ова за изневерување, но девојката му се изнавика велејќи како само танцува и не значи ништо. Вие што мислите?

Значи забава еее… ама каква забава.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *