Дечкото им приреди срцев удар на младите девојки, кои после ова дефинитивно ќе изгубат верба во мажите

Добро, веројатно не се до толку смотанки дека е „фејк“.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *