Дечкото ја фати девојката на дело во хотел, ама има уште еден проблем

Го истетовирал нејзиното име на грбот…

„Никој не те тераше да го тетовираш моето име на грбот. Смири се“ – Ова се баш зборови што ќе го смират, а ова е лекција за сите што размислувате да истетовирате нечие име.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • Васе напиша:

    Кога бев шизик на времето, се сеќавам идев со една женска! Интересно е што после првото излегување, кога се разделувавме, ме праша „дали ја сакам“!? Како бе и викам „дали те сакам, па сеа се запознавме“!? Потоа како идевме, прашувањата се повторуваа, од ден на ден… Се додека не и реков, вистински „те сакам“! И од тој момент (тоа го сфатив подоцна), нејзиниот интерес спрема мене почна да се се намалува, се додека не се фатила со друг тип (со кој подоцна се омажи, доби ќерка, па се разведе), а не ми кажа, а случајно дознав!!! Ете тоа ви се женски…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *