Дечкото конечно собрал храброст да ѝ пријде на девојката, а другарка ѝ сѐ уништи

Изгледа некој е љубоморееен или некој друг е пијан? Што мислите вие?

  • Dimche напиша:

    Obratno,deckoto vide deka e podnapiena i sansa,no tuka e treznata drugarka da prezemi nesto za utre da na se zali deka napravila glupost.E ova e drugarka.

  • Ljube напиша:

    Dimce, Abe ti za koj navivas?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *