Дечкото конечно собрал храброст да ја покани девојката на „дејт“ и се разбира, го направи тоа на најзасрамувачкиот начин

Поука: Ве лажат во филмовите дека девојките сакаат вакви работи.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.