Дечкото не очекуваше дека ќе има ваква неочекувана разделба се гледа и по неговата реакција

Ништо сега доаѓа период на преболување.

  • Jas напиша:

    Edna od mnogute mesteni raboti 🙂

  • Васе напиша:

    Во Скопје со месеци кој нема тротинет, може да изнајми (уште еден наместен тендер). Како долгогодишен велосипедист, воопшто не ги сакам тротинетистите! Возат по велосипедски патеки, како муви без глава! Башка, овие изнајмениве, ги оставаат кај стигнат! Синојќа најдов еден оставен на сред улица! Морав да излезам од кола да го преместам на тротинет! Овој кога почна „да се дере“… Прво да платам, да се логирам!?

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *