Дечкото не прави ништо лошо, само си ги бара клучевите, арно ама не знае кај која девојка ги пикнал

Изгледа треба да побара подетално.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *