Дечкото слушнал за магичен маркер што отстранува гребатини ама… ќе му каже некој или ние да му кажеме?

Ту бе се испразни, а треба саааамо уште малце…

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.