Дедото многу сака фудбал, а посебно кога има вака телефон со зум за сѐ да види убаво

Изгледа сега ја откри финтата па е многу среќен.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *