Дедото возач влегол од спротивната страна во еднонасочна улица, но добро е што е упорен

Тенка е границата меѓу упорноста и инаетот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *