Денес вежбаме: Како НЕ се станува од столче кога си пијан и надарен

Заклучокот е: Никако не се станува, седи си.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *