Денешен хороскоп (25 октомври): Некој нема да може да го поднесе партнерот, а нечиј партнер ќе биде љубоморен. Прочитајте и дознајте што ве очекува!

Овен

Денес, вашето расположение нема да биде добро, и можеби нема да можете да го понесете вашиот партнер или било кој друг близок. Ова ќе предизвика огромен скандал, но нема да можете да ги замаглувате ефектите од вашата првична реакција. Само обидете се да ги ублажите вашите емоции и поминете убав ден. Хороскопот продолжува…

Лав

Не дозволете вашите емоции да влијаат на расправиите со блиските. Препуштете се на уживањето и љубовта, бидејќи партнерот навистина ќе ви ја даде поддршката која ви е потребна. Хороскопот продолжува…

Девица

Пробајте да се водите од инстинктите и ако внатрешниот глас ви говори дека е време за нешто ново, послушајте се себеси и завршете ја врската која не ви носи ништо убаво. Хороскопот продолжува…

Доколку сакате да го прочитате целиот хороскоп можете ТУКА.

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *