Денеска е ПРВИ ПРВИ, а вака некако изгледа целиот ден

Дојадуваме и допиваме се што ни останало од вчерашната прослава и вакви муабети на телефон…

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *