Денот кога прекрасната плавуша реши да стане скејтерка

За почеток реши да се пушти по една удолница, а потоа ќе изведе еден прилично екстремен трик. Не се обидувајте да ја имитирате!

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *