Денвер е сончев град, освен кога не е…

Не знаеме што можеше да направи да го спречи ова, но за почеток да не снима туку да преземе нешто.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *