Депресивен маж снима видео во петок навечер и кажува како случајно си го нашол лекот

„Добро вечер на сите. Јас и жена ми бевме во депресија во последно време па решивме заедно да извршиме самоубиство. Но, кога таа се самоуби, јас почнав да се чуствувам подобро.“

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *