Детето тргна да го нахрани кучето, ама можеби нема тоа да се случи денес…

Само тргна… дали ќе го нахрани, следете нѐ, ќе дознаете во следното видео.

  • aneta напиша:

    so ova dete kuceto gladno ke im bide hahaha

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.