Девојчето чека ред за крофна-бургер и го јаде со поглед… Дали ви личи на некого?

Погледнете добро во позадина…

  • Trpe напиша:

    Maricic svinja nedokvasana

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *