Девојка ги пробува алиштата на мајка си од 70-тите години и ги воодушеви следбениците со убавиот стил

Девојка со профил  @jooooooools ја проба школската облека на мајка си и ја воодушеви публиката. Соодветното видео се појави на нејзиниот профил на „TikTok“.

„Ја носам облеката на мајка ми од 70-тите. Ова го носела во средно училиште“, објаснува таа во видеото.

Корисниците ги оценија облеките во коментарите. „Твојата мајка дефинитивно имала чувство за стил“, „Сакам сè“, „Ова е буквално мојата гардероба од соништата“, забележаа следбениците.

 

 

 

 

 

 

 

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *