Девојка нагло го прекинала романтичниот состанок после тоа што го видела во купатилото на дечкото

Катастрофите со состаноци се нешто со кое сите можеме да се поврземе, но има некои црвени знамиња што можете да ги забележите од прв пат. Токму како оваа девојка која го прекина состанокот од најчудна причина, а кога нејзиното видео се разнесе на интернет, луѓето почнаа да измислуваат секакви теории.

Таа само влегла во бањата на нејзиниот состанок за да се освежи.

Во видеото на TikTok кое стана вирално со преку 10 милиони прегледи, Џордан Мекнали ги раскажа деталите за неочекуван пресврт на настаните за време на неодамнешната вечер. Еве што се случило: Џордан и дечкото штотуку пристигнале кај него, а таа решила да се освежи во неговата бања.

Меѓутоа, наместо да ги најде вообичаените работи што се наоѓаат во бања, четка, паста, шампон, Џордан наишла на нешто што се чинело директно од чуден ситком – колекцијата на течни сапуни. Но, ова не било типична колекција на гелови за туширање расфрлани под тушот; тоа било импресивна постава од 17 шишиња прецизно наредени.

 

И наместо да се врати на состанокот, таа го извадила телефонот и почнала да снима: „Само што стигнав до неговата куќа, а јас сум во неговата бања, „Што е ова?!“

Внатре во тушот има цела низа на гелови за тело, шампони и балсами, сите од истиот бренд Body envy. Овие шишиња имале различни мириси, со некои речиси полни, други полуискористени, а неколку речиси празни.

Видеото предизвика многу шпекулации на интернет.

Луѓето веднаш се фрлија да коментираат. „Јас само би се соочил со него, како господине, ми требаат одговори“, рече некој. Друго лице откри дека „никогаш нема да се одморат“ додека не ја дознаат причината за таа колекција.

Во коментарите имаше мешавина од совети, хумор и диви теории. Некои луѓе на шега ѝ рекоа „да излезе од таму што побрзо“, додека други се потсмеваа дека набрзина „ќе се искачат од тој прозорец“. Но, не беа сите убедени дека тоа е црвено знаме.

Некои луѓе мислеа дека можеби нејзиниот состанок ги купил со купони или постигнал супер зделка во продавницата што довело до сите тие шишиња со сапун. Други сугерираа дека тој е само неверојатно неодлучен, му требаат опции за секое расположение. Неколку креативни умови дури шпекулираа дека тој можеби се занимава со правење сапун или подготовка на некои мистериозни напивки.

Луѓето чекаа ажурирање, но се чини дека Џордан никогаш не се надоврза на приказната, оставајќи ја колекцијата сапуни како една од нерешените мистерии на Интернет.

  • Васе напиша:

    Најверојатно другарка и или мајка и и рекле, ако сакаш да видиш каков е дечкото, влези му во купатилото! И ете можност за многу приказни на Инстаграм… Сигурно овој не и е прв (ако не е невина, тогаш и е втор)!!! Подобро е како што вика една колешка, да види, каков (колкав) му е новчаникот!!!

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *