Девојката даде неочекуван одговор на прашањето: Кој е потегот во кревет што го тера секој маж да полуди

И во истиот тој момент стана интернет легенда. Ова видео ќе се врти на интернет уште многу години.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *