Девојката ги осети убавините на морето малку на поинаков начин, а нејзиното момче… вистински џентлмен!

Дали тоа што летна прво беше женско бикини?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *