Девојката има чуден проблем, ајде да видиме како и дали ќе го реши

А, со мустаќиве што правиме?

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

  • bore напиша:

    a putkata zamisli kakva i e…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *