Девојката има проблем, дечкото ја „откачил“ затоа што многу пиела… арно ама, знаете ли од каде е?

Тоа си е во крвта бе другарче, не смееш да судиш.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *