Девојката јако му влегла на викендот. Сакаме да ја прашаме како се чувствува денес?

Ништо нема да ја спречи да го продолжи шоуто, ниту заглавување во маса на пример.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *