Девојката ќе ви покаже колку возбудливо си помина на романтичното патување во Париз, благодарение на еден мал безжичен уред

Безжичниот уред се контролира преку телефонот, а нејзиниот дечко ептен се заигра. Доколку се уште не погодивте, читајте ги бројките во видеото како букви.

Научно е докажано дека смеењето го продолжува животот. На каналот Смешни видеа секојдневно се објавуваат по повеќе вакви „продолжувачи на животот“. Токму затоа и постои Мотика, да ве насмее и да ви го разубави секој ден од животот.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *