Девојката постави светски рекорд во јадење гиро од 20 цм. Мажи гледајте за колку време го јаде за да знаете колку време имате за бегање

Значи ако е 300 грама имате 35 секунди.

  • Sasho напиша:

    Svetski rekord !!!!!!
    pa zatoa svetot ni e pizdu matrerinu, zasto plukanje vo dalecina, jadenje giro, mocanje vo dalecina, stanaa SVETSKI DISCIPLINI…
    ABE DO KADE E TOA ASTEROIDOT, SPREMNI SME

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.