Девојката сакаше да си ги изрекламира облините на социјалните мрежи, па нејзиниот дечко реши да ѝ помогне во тоа

Штом ги бива за возење скејтборд, ќе ги биде и за многу други работи.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *