Девојката вечерва сака да пие скапи пијалоци, а за тоа треба долги бакнежи

Е, што „ноу“? Никој не те тераше да се бакнуваш со дедо ти.

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *