Девојки што опасно крадат погледи

Како слатко му се изнасмејаа, а го утепаа човекот. Можеби треба да му се извинат.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.