Дилема на денот: Што прави сопругата на Лионел Меси на нивната луксузна јахта на брегот на Ибица?

34-годишна сопруга Антонела Рокуцо е поинтересна за сликање од Меси, од гледна точка на папарацо фотографите.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.