Дизајнерка се пофали со свој модел на костим за капење на плажата

29-годишната американска победничка на титулата за убавина, актерка, модел и дизајнерка за костими за капење Лиза Опи одлучила да се пофали со свој дизајн на плажа во Мајами.

Животот не е целосен доколку не е зачинет со малку еротика. Разбудете ги вашите чувства со жешките но и комични и драматични моменти на каналот Еротика.