Диџејот реши да се откаже од кариерата на малку брутален начин

Дефинитивно тврдиме дека не е за оваа кариера, ама можеше само да ја смени на пример…

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *