До каде отиде технологијата! Погледнете како со помош на „3Д“ печатач вграден на дрон, ќе се градат згради

Што ќе кажете вие за овој изум?

  • Aneta напиша:

    Cudovo pobrzo ke go izgradi avtopaton kicevo-skopje

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.