Добре дојдовте во 21 век, времето кога не знаеме кај тераме

Испратил: Анонимен

Смеењето е најслатко кога е на своја сметка. Дознајте какви несекојдневни работи се случуваат во секојдневниот живот на Македонците на каналот Македонски несекојдневни ситуации. Испратете своја смешна слика или видео овде.

  • Denko напиша:

    epa golite i ciclestite nestavaat silikoni za da se slikaat pred plantaza so kompiri i patlidzani…

  • Коментирај анонимно

    Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.