Добро е дечки, многу сте згодни, ама ајде сега олабавете малку…

Ова билдериве значи… треба да им се забрани излез од теретана.

Доколку сакате добра акција или пак забегани и жестоки случки само за најхрабрите читатели, тогаш посетете го каналот Жестоко. Предупредување: Содржините може да ве вознемират!

Коментирај анонимно

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.